Transfery
 
 

Sitodruk
Druk cyfrowy
Wizytówki (z drukiem wypukłym)
Naklejki
Transfery
Tworzywa sztuczne
Tkaniny naturalne i syntetyczne
Pozostałe

Sitodruk jest techniką graficzną, dzięki której można wykonywać wielokolorowe nadruki na różnorodnych powierzchniach, między innymi na tkaninach, papierze, plastiku lub ścianie, czyli właściwie każdej, w miarę płaskiej powierzchni. Jest to też najpopularniejsza technika nadruku na odzieży, charakteryzująca się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania. Każdy kolor nadruku jest nakładany pojedynczo, do każdego koloru przygotowuje się oddzielną matrycę i kliszę. Dobrze wykonany sitodruk i odpowiednia temperatura prania gwarantują utrzymanie się nadruku nawet przez kilka lat. Sitodruk jest najtańszą metodą przy większych nakładach.

SITODRUK TRANSFEROWY (TERMOTRANSFER) - NADRUKI NA ODZIEŻY

Technika sitodruku transferowego jest bardzo podobna do techniki sitodruku bezpośredniego, daje nam jednak uzyskanie świetnej ostrości drobnego tekstu, jak również nadruku w nietypowych miejscach np. blisko szwów. Termotransfer to idealna technika druku m.in. t-shirtach, koszulkach polo, na bluzach, kurtkach, torbach tekstylnych, parasolach itp. produktach wykonanych z różnego rodzaju tkanin

Sitodruk termotransferowy daje idealnie gładką powierzchnię nadrukowanej farby oraz idealną ostrość krawędzi.

Wykonanie nadruku techniką sitodruku transferowego pozwala na umieszczenie go w nietypowych miejscach, np. po wewnętrznej stronie czy blisko szwów. Ogromną zaletą sitodruku transferowego jest także idealnie gładka powierzchnia nadruku.

Uwaga! Nie wszystkie projekty nadają się do wykonania tą techniką.
Przy obliczaniu kosztów nadruku należy wziąć pod uwagę dodatkowy koszt przygotowania do druku jakim jest koszt matryc i klisz. Kosztorys należy powiększyć o koszt przygotowania graficznego, jeżeli takie jest niezbędne.

Przy małych nakładach (poniżej 30 szt) zastosować można nadruki folią FLEX lub FLOCK to idealna technika do małych ilości lub nawet 1-nej koszulki. Różnego rodzaju teksty o dowolnym kroju litery, grafika o "ostrych krawędziach" bez przejść tonalnych. Projekty graficzne przyjmujemy w grafice wektorowej, wykonanych w Corelu lub Illustratorze. Do projektów przysłanych w formie bitmapy doliczymy 40zł netto za każdą godzinę pracy włożonej w przekształcenie jej na rysunek wektorowy.

galeria -->
statystyka
   
portfel finansowy - e-linux.org - TMT Systems - tworzenie stron www